Bau- und Hobbygips

Gipso masė fiksavimui, užpildymui ir modeliavimui (figūrų formavimui).
Speciali gipso masė elektros lizdų bei laidų fiksavimui, įvairių skylių ir išdaužų užpildymui bei gipsinių dekoratyvinių figūrų liejimui bei formavimui. Mineraliniams paviršiams vidaus darbams.

Panaudojimas ir savybės: Speciali gipso masė elektros lizdų bei laidų fiksavimui, įvairių skylių ir išdaužų užpildymui bei gipsinių dekoratyvinių figūrų liejimui bei formavimui. Mineraliniams paviršiams vidaus darbams. Maišomas vieną kartą, džiūdamas nepleišėja ir netrūkinėja. Greitai fiksuoja ir tvirtėja.

Pagrindas: turi būti tvirtas, sausas ir švarus. Stipriai įgeriančius paviršius gruntuoti giluminiu gruntu düfa Premium Tiefgrund LF arba düfa Premium Tiefgrund-konzentrat.

Naudojimas: Kruopščiai nuvalius paviršių ir sudrėkinus, į 1 dalį švaraus vandens įberti apie 2 dalis Bau und Hobbygips, palikti trumpam, kad prisisotintų vandens, ir išmaišyti iki vientisos masės be gumulų. Sumaišytą gipsą  padengti per 15 min. ir išlyginti glaistykle. Modeliuojant gipso masę galima lieti apie 3 – 8 min. Reikia atkreipti dėmesį, kad po to apdoroti, pvz., dažyti, galima tik visiškai gipsui išdžiūvus.

Įrankių valymas: plauti šiltu vandeniu iškart po darbo.

Spalva: balta

Pakuotė: 1,5 kg / 5 kg

Laikymas: Sausoje patalpoje 2 mėnesių nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

This entry was posted in Glaistai, Produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.