Vollton- und Abtönfarbe

Didelio atsparumo intensyvių atspalvių dažikliai lauko ir vidaus darbams. Atsparūs šlapiam trynimui ir blukimui. 26 paruošti atspalviai.
Naudojami dispersinių, lateksinių ir klijinių dažų bei sintetinių tinkų spalvinimui, o taip pat vidaus bei fasadinių paviršių dažymui intensyviais atspalviais. Dažymui naudojimai tik koncentruoti. Atspalviai gali būti maišomi tarpusavyje.

Sąnaudos: apie 1 x 6 m2/l; Atsparumas šlapiam trynimui: 2. klasė (ISO 11998,  5 – 20 mikronų per 200 ciklų)

Dufa_Vollton_2020-01_WEB2020_300   Dufa_Vollton_colors_2020-01_WEB2020_300

Atsparūs blukimui

Atsparūs nusidėvėjimui

Dažams ir tinkams

Fasadiniams ir vidaus paviršiams

Gali būti dengiami ir koncentruoti

Savybės: Naudojami dispersinių, lateksinių ir klijinių dažų bei sintetinių tinkų spalvinimui, o taip pat vidaus bei fasadinių paviršių dažymui intensyviais atspalviais. Dažymui naudojimai tik koncentruoti. Atspalviai gali būti maišomi tarpusavyje. Atsparūs kalkių poveikiui, laidūs vandens garams (difuziški). Apsaugo nuo tiesioginio lietaus poveikio ir agresyvių išmetamųjų dujų.

Pagrindas: Turi būti švarus, sausas ir atsparus. Senus klijinius dažus ir atsisluoksniavusius senų dažų likučius pašalinti visiškai. Paviršių gruntuoti giluminiu gruntu düfa Premium Tiefgrund LF ar düfa Premium Tiefgrund-konzentrat.

Dengimas: Pirmajam gruntiniam sluoksniui dažus skiesti vandeniu ne daugiau kaip  10%. Baigiamąjį sluoksnį dengti neskiestais dažais. Dirbti ne žemesnėje kaip +5°C temperatūroje..

Džiūvimas: Esant +20оС temperatūrai ir 65% santykinei oro drėgmei, dažai išdžiūsta ir gali būti perdažomi po 4 valandų.

Darbo įrankiai: plauti vandeniu iškart po panaudojimo.

Sąnaudos: apie 1 x 6 m2/l. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte.

Atspalviai: Visus atspalvius galima maišyti tarpusavyje..

Blizgesio laipsnis: matiniai

Spalva: 26 paruošti atspalviai

Pakuotė: 250ml / 750ml

Pastabos: Nenaudoti ant šviežių mineralinių cementinių paviršių. Žvaigždute pažymėtus atspalvius naudoti tik vidaus darbams arba naudoti tik koncentruotam pavidale.

Laikymas: Sandarioje fasuotėje vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Minimalus galiojimo laikas 5 metai. Žr. ženklinimą ant pakuotės.

This entry was posted in Dispersiniai dažai vidaus darbams, Fasadiniai dažai, Produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.