Hammerlack Glanz

Emalė tiesiog ant rūdžių
Unikali formulė 3 viename: gruntas, apsauga nuo korozijos ir emalė. Lauko ir vidaus darbams. Lengva ir patogu dažyti.  Puikiai sukimba su dažomu paviršiumi. Padengia paviršių elastinga, atsparia aplinkos poveikiui bei nusidėvėjimui danga. Išlaiko stabilų blizgesį ir dekoratyvinį efektą. Atsparūs staigiems drėgmės ir temperatūros pokyčiams. Taip pat atsparūs buitiniams chemikalams ir trumpalaikiam degalų ir alyvų poveikiui. Suteikia ilgalaikę apsaugą nuo korozijos. Dengiami tiesiog ant rūdžių. Tinka tiek vertikaliems, tiek horizontaliems paviršiams dengti.

Sąnaudos: apie 1 x 8m2/L

   Dufa_PREMIUM_logo_WEB2016Prod

Panaudojimas ir savybės: Unikali formulė 3 viename: gruntas, apsauga nuo korozijos ir emalė. Lauko ir vidaus darbams. Lengva ir patogu dažyti.  Puikiai sukimba su dažomu paviršiumi. Padengia paviršių elastinga, atsparia aplinkos poveikiui bei nusidėvėjimui danga. Išlaiko stabilų blizgesį ir dekoratyvinį efektą. Atsparūs staigiems drėgmės ir temperatūros pokyčiams. Taip pat atsparūs buitiniams chemikalams ir trumpalaikiam degalų ir alyvų poveikiui. Suteikia ilgalaikę apsaugą nuo korozijos. Dengiami tiesiog ant rūdžių. Tinka tiek vertikaliems, tiek horizontaliems paviršiams dengti.

Pagrindas: Turi būti tvirtas, švarus, sausas ir nuriebalintas. Atsisluoksniavusias rūdis pašalinti mechaniškai. Polimerinius paviršius sušlifuoti. Paviršių nuriebalinti ir nuvalyti dulkes skudurėliu, sudrėkinti düfa Nitro-Universal-Verdünner. Dažų likučius, neatsparius šio valiklio poveikiui, pašalinti visiškai.  Prieš dengiant PVC ir spalvotųjų metalų paviršių gruntuoti düfa Allgrund.

Dengimas: Premium Hammerlack Glanz dengti min. dviem storais sluoksniais po 125 ml/m² kiekvienas. Sluoksnių storis užtikrina optimalią apsaugą nuo korozijos. Dengti tolygiu vientisu sluoksniu teptuku, voleliu ar purkštuvu.  Minimalus sausasis sluoksnis pasaugai nuo korozijos – 100 mikronų. Optimali darbo ir džiūvimo temperatūra +15 – +20oC. Dirbti ne žemesnėje kaip +5°C temperatūroje.

Darbo įrankiai: Dengti teptuku, voleliu ar purkštuvu. Esant poreikiui skiesti skiedikliu düfa Nitro-Universal Verdünner ne daugiau kaip 10%.

Džiūvimo laikas: Esant +20оС temperatūrai ir 65% santykinei oro drėgmei, dulkės nelimpa po 4 valandų, sekantį sluoksnį galima dažyti po 24 valandų. Pilnai išdžiūsta per 21 dieną. Žemesnė temperatūra ir didesnė santykinė oro drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką.

Įrankių valymas: Įrankius iškart po darbo plauti düfa Nitro-Universal Verdünner arba Hammerlack Reiniger.

Sąnaudos: apie 1 x 8m2 arba 125 ml/m2 lygiems paviršiams. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte.

Blizgesio laipsnis: blizgūs

Spalvos: Tamsiai žalia, sidabro pilka, antracito pilka, ruda, juoda, balta ir mėlyna.

Pakuotė: 750 ml / 2,5 L

Laikymas: Nepradarytoje pakuotėje sausoje, vėsioje patalpoje. Maksimalus galiojimo laikas – žr. markiruotę ant pakuotės.

This entry was posted in Emaliniai dažai, Naujienos, Produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.