Montage Schaum

Dufa_MontageSchaum2_WEB2016

Montažinės putos
Vienkomponentės poliuretaninės montažinės putos, sukimbančios su daugeliu statybinių medžiagų paviršių, tokių kaip plytos, tinkas, betonas, medis, stiklas, metalas, kietas PVC ir t.t. Naudojamos langų ir durų montavimui, įvairių ertmių ir siūlių užpildymui bei izoliacijai. Komplektuojama su papildomu adapteriu.

Išeiga iš flakono: apie 45 L

Dufa_Montage_schaum_ventilsWEB   Dufa_Montage_schaum_pic2WEB   Dufa_Montage_schaum_pic3WEB

Savybės: Vienkomponentės poliuretaninės montažinės putos, sukimbančios su daugeliu statybinių medžiagų paviršių, tokių kaip plytos, tinkas, betonas, medis, stiklas, metalas, kietas PVC ir t.t. Naudojamos langų ir durų montavimui, įvairių ertmių ir siūlių užpildymui bei izoliacijai. Tvirtėja nuo drėgmės poveikio. Ilgą laiką išsaugo savo savybes. Specialus vožtuvas suteikia galimybę laikyti flakoną tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje bei 2 kartus ilgiau, nei su standartiniu vožtuvu. Pradėtą flakoną galima naudoti 2 mėnesių laikotarpyje.

Pagrindas: Pagrindas turi būti tvirtas, švarus, nedulkėtas ir nuriebalintas. Kad pasiekti geresnį sukibimą, prieš purškiant putas paviršių rekomenduojama sudrėkinti vandeniu.

Naudojimas: Prieš pradedant darbą, būtina perskaityti saugumo nurodymus. Flakoną kruopščiai supurtyti, ne mažiau, kaip 20 kartų. Adapterį su šiaudeliu užsukti ant vožtuvo iki užsifiksuos. Darbinė flakono padėtis – dugnu į viršų. Dozuojant reiktų įvertinti tai, kad išeinančių iš flakono putų tūris, priklausomai nuo aplinkos sąlygų, padidėja apie 100-150%.

Įrankių valymas: Valyti iškart po panaudojimo. Išteptas vietas ir nesutvirtėjusias putas galima nuvalyti specialiu valikliu düfa PUR Pistolen Reiniger. Sutvirtėjusios putos šalinamos tik mechaniškai.

Pakuotė: 750 ml (870 g)

Techniniai duomenys

Žaliava: Poliuretanas

Darbo temperatūra: nuo +5°C iki +30°C (Optimali darbo temperatūra nuo +15oC iki +25oC)

Optimali flakono temperatūra: +20oC

Sutvirtėjusių putų atsparumas temperatūrai: nuo -40°C iki +80°C

Rišimosi laikas: Nelimpa po maždaug 8 min., po maždaug 15 min. sutvirtėjusias putas galima pjaustyti (kai sluoksnio storis apie 20mm). Putos pilnai sutvirtėja po maždaug 12 valandų.

Laikymas: Vėsioje patalpoje. Galiojimo laikas – 24 mėn. Prieš naudojimą palaikyti flakoną kambario temperatūroje ne mažiau kaip 12 valandų.

Saugaus naudojimo nurodymus skaitykite ant flakono prieš naudojantis produktu.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.