Rollputz

Struktūrinė danga vidaus ir išorės darbams.
Dekoratyvinė struktūrinė vandens dispersinė danga akrilinio rišiklio pagrindu lauko ir vidaus darbams. Sukuria atsparią aplinkos poveikiui fasadinę dangą ar atsparią nusidėvėjimui dangą vidaus paviršiams. Sukurta specialiai porėtiems ir dujų betono paviršiams dengti.

Sąnaudos: apie 1,8-2,0kg/m2 (ant dujų betono paviršiaus), apie 0,5 kg/m2 (remontiniam sluoksniui arba naudojant kaip struktūrinius dažus), apie 1,2 kg/m2 (purškiant).

   mix_logo_WEB

Dufa_Rollputz_WEB2020

Panaudojimas ir savybės: Dekoratyvinė struktūrinė vandens dispersinė danga akrilinio rišiklio pagrindu lauko ir vidaus darbams. Sukuria atsparią aplinkos poveikiui fasadinę dangą ar atsparią nusidėvėjimui dangą vidaus paviršiams. Sukurta specialiai porėtiems ir dujų betono paviršiams dengti. Pasižymi ypač dideliu atsparumu atmosferos poveikiui bei agresyviam pramoniniam oro užteršimui. Ypač atspari mechaniniam poveikiui, elastinga, atspari drėgmei, pasižymi laidumu vandens garams. Puikiai sukimba su įvairiais statybiniais paviršiais, tokiais kaip betonas, plytų mūras, tinkas, gipso kartonas, asbocementinės ir cemento drožlių plokštės, emaliniais dažais dengti paviršiai, kietas PVC ir t.t.

Pagrindas: Paviršius turi būti tvirtas, švarus , sausas ir tinkamas dažyti. Atsisluoksniavusius senų dažų likučius, klojinių tepalo likučius kruoščiai pašalinti. Nelygumus ir defektus užglaistyti. Stipriai įgeriančius paviršius, o taip pat kreidinančius tinkus gruntuoti giluminiu gruntu Düfa Premium Tiefgrund LF. Metalinius paviršius apdoroti antikoroziniu gruntu.

Dengimas: Prieš dengiant gerai permaišyti elektriniu maišytuvu. Darbinei konsistensijai pasiekti pirmąjį sluoksnį galima skiesti vandeniu iki 10%. Darbo metu vengti tiesioginių saulės spindulių, lietaus ar stipraus vėjo. Kad dengiant dideles plokštumas išvengtumėte netolygumų ir perėjimų, rekomenduojama dengti “šlapiu į šlapią”. Purškiant naudoti tinkamą įrangą: purkštukas 6-8mm, spaudimas 2-4 barai. Nenaudoti beorių purkštuvų.

Naujo dujų betono paviršiaus dažymas: Pirmąjį gruntinį sluoksnį rekomenduojama skiesti iki 10% vandeniu ir dengti šepečiu ar kailiniu voleliu, po to, nepertraukiant dengti antrą sluoksnį neskiestais dažais ir išlyginti poroloniniu voleliu viena kryptimi.

Remontinis sluoksnis ar lygus paviršius: Dengti šepečiu ar kailiniu voleliu ir išlyginti poroloniniu voleliu, voluojant viena kryptimi.

Temperatūra ir džiūvimas: Nedirbti esant žemesnei kaip +5oC aplinkos, paviršiaus ar naudojamo produkto temperatūrai. Normaliomis sąlygomis (+20oC ir 65% santykinė oro drėgmė) paviršius išdžiūsta per parą. Žemesnė temperatūra ir didesnė santykinė oro drėgmė džiūvimo laiką gali pailginti iki savaitės. Darbo ir džiūvimo metu saugoti nuo lietaus ir šalčio. Nedirbti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Gamintojas negarantuoja, kad tinkas, panaudotas permainingu vėlyvo rudens, žiemos ar ankstyvo pavasario laikotarpiu, išliks patvarus.

Įrankių valymas: plauti vandeniu iškart po darbo.

Sąnaudos: apie 1,8-2,0kg/m2 (ant dujų betono paviršiaus), apie 0,5 kg/m2 (remontiniam sluoksniui arba naudojant kaip struktūrinius dažus), apie 1,2 kg/m2 (purškiant). Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte.

Spalva ir spalvinimas: Balta. gali būti spalvinamas spalvinimo mašina pagal sistemą düfa MIX arba koncentruotais dispersiniais dažikliais düfa Vollton- und Abtönfarbe.  Ant vienos plokštumos naudoti vienos partijos produktą, nes galimas nežymus atspalvio nuokrypis.

Blizgesio laipsnis: matiniai.

Pakuotė: 25 kg
Sandėliavimas: Vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Minimalus galiojimo laikas – žr. markiruotę ant pakuotės.

This entry was posted in Fasadiniai dažai, Produktai, Struktūriniai tinkai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.