Sanitär Silikon

Sanitarinis silikoninis hermetikas
Aukštos kokybės elastinga sandarinimo masė jungiamosioms, deformacinėms ir kampinėms siūlėms duše, vonioje ir tualete, su anti-pelėsiniais priedais. Be papildomo padengimo puikiai sukimba su stiklu, emale, plytelėmis, glazūruota keramika ir aliuminiu. Atspari plovimo priemonėms ir UV-spinduliams. Nelaidi vandeniui. Nepagelsta. Be tirpiklių. Nedažoma. Lauko ir vidaus darbams.

Sąnaudos: 300 ml – apie 12 m’, kai siūlė 5 х 5 mm.

   pronova_sortiment_web2021_2

Paviršius: Turi būti švarus, sausas, tvirtas, nuriebalintas ir laikantis apkrovą. Naudojant ant sintetinių paviršių, pvz. akrilinė vonia, įgeriančių, porėtų paviršių, gruntuoti Silicon-Primer‘iu. Naudojant ant medienos, betono, gipso ir akytojo betono, pageidautina gruntuoti sukibimą skatinančiu adheziniu gruntu. Metaliniai paviršiai turi būti dengti antikorozine danga. Dėl panaudojimo galimybių įvairovės būtinas bandomasis dengimas.

Naudojimas: Nupjauti tūbelės viršuje virš sriegio esantį antgalį. Užsukti pridedamą tūbelės antgalį ir nupjauti jį 45 ° kampu, kad pagal skersmenį atitiktų norimą siūlės plotį. Siūlės kraštus apklijuoti su dailininkų juosta. Užpildyti hermetiku visą siūlę, nepaliekant tuštumų. Prieš išlyginant kraštus papurkšti vandeniu su muilu ir išlyginant su mentele arba pirštu per 5-10 minučių. Medžiagos likučius pašalinti iš karto. Sutvirtėjusią masę galima pašalinti tik mechaniškai.  Naudojant išorėje, min. 2 dienas saugoti paviršių nuo tykštančio vandens.

Įrankių valymas: Įrankius plauti spiritu, acetonu ar benzinu dar iki hermetikui susirašant. Išdžiūvusio hermetiko likučius pašalinti mechaniškai.

Spalva: balta, bespalvė

Pakuotė: 300 ml

Žaliava: Silikono polimeras (acetatinė vulkanizacijos sistema)

Sąnaudos: 1 ml/m į 1 mm² (pvz. pildomos siūlės dydis 5mm x 5mm = 25ml/m)

Darbo temperatūra: Nuo +5˚С iki +40˚С

Atsparumas temperatūrai: Nuo -40˚С iki +150˚С

Plėvelės susidarymo laikas: Apie 15 minučių

Tvirtėjimo laikas: Apie 2 mm per 24 val.

Leistina deformacija: Apie 20%

Galiojimo laikas: Uždaroje pakuotėje – 24 mėn., atidarytoje – 7 dienos, sausoje ir vėsioje patalpoje. Saugoti nuo šalčio.

This entry was posted in Hermetikai, Produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.