Struktur Acryl

Struktūrinis akrilinis hermetikas
Speciali sandarinimo masė, skirta įtrūkių ir defektų užtaisymui bei sandarinimui pastatų viduje bei išorėje akrilinės dispersijos pagrindu. Jame yra mineralinių granulių, todėl įgauna panašią struktūrą kaip ir tinkas, ko dėka optimaliai slepia įtrūkius. Puikiai sukimba su mediena, betonu, gipsu, akytuoju betonu, metalu ir plastiku. Sudėtyje nėra silikono ir tirpiklių. Sutvirtėjusią galima dažyti.

Sąnaudos: 300 ml – apie 12 m’, kai siūlė 5 х 5 mm.

   pronova_sortiment_web2021_2

Paviršius: Turi būti švarus, sausas, tvirtas, nuriebalintas ir laikanti apkrovą. Kai naudojamas ant įgeriančių, porėtų paviršių, prieš naudojant paviršius gruntuoti giluminiu gruntu Dufa Premium Tiefgrund LF arba Dufa Premium Tiefgrund-Konzentrat.

Naudojimas: Nupjauti tūbelės viršuje virš sriegio esantį antgalį. Užsukti pridedamą tūbelės antgalį ir nupjauti jį 45 ° kampu, kad pagal skersmenį atitiktų norimą siūlės plotį. Siūlės kraštus apklijuoti su dailininkų juosta. Užpildyti hermetiku visą siūlę, nepaliekant tuštumų. Prieš išlyginant kraštus papurkšti vandeniu su muilu ir išlyginant su mentele arba pirštu per 5-10 minučių. Medžiagos likučius pašalinti iš karto. Sutvirtėjusią masę galima pašalinti tik mechaniškai.  Naudojant išorėje, min. 2 dienas saugoti paviršių nuo tykštančio vandens.

Įrankių valymas: Iškart po darbo plauti vandeniu. Papildomai naudoti plovimo priemones.

Spalva: balta

Pakuotė: 300 ml

Žaliava: Akrilinė dispersija

Sąnaudos: 1 ml/m į 1 mm² (pvz. pildomos siūlės dydis 5mm x 5mm = 25ml/m)

Darbo temperatūra: Nuo +5˚С iki +40˚С

Atsparumas temperatūrai: Nuo -25˚С iki +90˚С

Plėvelės susidarymo laikas: Apie 15 minučių

Tvirtėjimo laikas: Apie 2 mm per 24 val.

Leistina deformacija: Apie 10%

Galiojimo laikas: Uždaroje pakuotėje – 24 mėn., atidarytoje – 7 dienos. Saugoti nuo šalčio.

This entry was posted in Hermetikai, Produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.