Super Acryl

Aukštos kokybės akrilinis hermetikas
Sandarinimo masė akrilinės dispersijos pagrindu. Naudojama siūlių su neypatingai didelėmis deformacijomis, kaip siūlė tarp plytų mūro ir lango ar durų rėmo, sienų ir pakabinamų gipso kartono lubų, hermetizavimui. Taip pat naudojama įtrūkių plytų mūre, betone ar tinke užtaisymui. Sutvirtėjusią galima uždažyti. Nepagelsta. Sudėtyje nėra silikono ir tirpikliu. Lauko ir vidaus darbams.

Sąnaudos: 310 ml – apie 12 m’, kai siūlė 5 х 5 mm.

Paviršius: Turi būti švarus, sausas, tvirtas, nuriebalintas ir laikanti apkrovą. Kai naudojamas ant įgeriančių, porėtų paviršių, prieš naudojant paviršius gruntuoti giluminiu gruntu Dufa Premium Tiefgrund LF arba Dufa Premium Tiefgrund-Konzentrat . 

Naudojimas: Nupjauti tūbelės viršuje virš sriegio esantį antgalį. Užsukti pridedamą tūbelės antgalį ir nupjauti jį 45 ° kampu, kad pagal skersmenį atitiktų norimą siūlės plotį. Siūlės kraštus apklijuoti su dailininkų juosta. Užpildyti hermetiku visą siūlę, nepaliekant tuštumų. Prieš išlyginant kraštus papurkšti vandeniu su muilu ir išlyginant su mentele arba pirštu per 5-10 minučių. Medžiagos likučius pašalinti iš karto. Naudojant išorėje, min. 2 dienas saugoti paviršių nuo tykštančio vandens. Sutvirtėjusią masę galima pašalinti tik mechaniškai.

Įrankių valymas: Iškart po darbo plauti vandeniu. Papildomai naudoti plovimo priemones.

Spalva: balta

Pakuotė: 310 ml

Sąnaudos: 1 ml/m į 1 mm² (pvz. pildomos siūlės dydis 5mm x 5mm = 25ml/m)

Darbo temperatūra: Nuo +5˚С iki +40˚С

Atsparumas temperatūrai: Nuo -25˚С iki +90˚С

Plėvelės susidarymo laikas: Apie 15 minučių

Tvirtėjimo laikas: Apie 2 mm per 24 val.

Leistina deformacija: Apie 10%

Galiojimo laikas: Uždaroje pakuotėje – 24 mėn., atidarytoje – 7 dienos. Saugoti nuo šalčio.

 

 

 

This entry was posted in Hermetikai, Produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.