Modellierputz

Dekoratyvinis modeliuojamas struktūros tinkas
Baltas, atsparus drėgmei dekoratyvinis struktūrinis tinkas individualiam vidaus ir išorės paviršių (sienų ir lubų) apipavidalinimui. Ypač atsparus mechaniniam poveikiui. Puikiai tinka ir daugiabučių laiptinėms. Slepia nelygumus bei sukuria papildomą akustinį efektą.

Atsiduokite savo fantazijai ir rezultatas jus nustebins!

Sąnaudos: Rankiniu budu – apie 2 kg/m2, priklausomai nuo struktūros ir sluoksnio storio. Purkštuvu – apie 1,2 kg/m2. Tikslios sąnaudos gaunamos padengus bandomąjį plotą objekte.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   mix_logo_WEB

Dufa_Modelierputz_WEB2020_paraugs

Panaudojimas: Tinkas užtepamas ant paviršiaus glaistykle, voleliu ar šepečiu. Sluoksnio storis, tepant vienu sluoksniu, neturi viršyti 5mm. Struktūra suteikiama dažymo ar glaistymo įrankiais bei specialiais įrankiais (trafaretai, reljefiniai voleliai ir t.t.) ar kitais tam tinkamais daiktais. Atsiduokite savo fantazijoms, ir rezultatas jus nustebins! Taip pat šiuo tinku galima dengti paviršių, naudojant purškimo įrangą, pritaikytą tinko purškimui.

Pagrindas: Švarus, sausas, lygus ir atsparus plytų mūras, tinkas ar gipso kartonas. Senos byrančios ar pleišėjančios dangos turi būti kruopščiai pašalintos. Stipriai įgeriančius ir kreidinančius paviršius gruntuoti giluminiu gruntu düfa Tiefgrund LF, düfa Grundier-konzentrat arba düfa Acryl-Grund. Tamsius, kontrastingus, neįgeriančius paviršius, o taip pat paviršius, dengtus emaliniais ar aliejiniais dažais, gruntuoti adheziniu gruntu  düfa Quarzgrund.

Dengimas: Prieš darbą gerai permaišyti elektriniu maišytuvu. Jei netenkina tinko konsistensija, jį galima skiesti vandeniu 1-3%. Tinką tepti tolygiu sluoksniu ant paviršiaus glaistykle, voleliu ar šepečiu. Norimą struktūrą suteikti tam tinkamu įrankiu.

Darbo temperatūra ir džiūvimo laikas: Tinkuoti esant ne žemesnei kaip +5 °С paviršiaus, oro ir naudojamo tinko temperatūrai. 2mm storio sluoksnis, esant normalioms sąlygoms, išdžiūsta maždaug per parą (+20°С temperatūra ir 65% santykinė oro drėgmė). Esant prastesnėms sąlygoms ir storesniam sluoksniui, džiūvimo laikas gali pailgėti iki savaitės.

Įrankių valymas: plauti vandeniu iškart po darbo.

Spalvinimas: Gali būti spalvinamas spalvinimo mašina pagal sistemą düfa mix arba koncentruotais dispersiniais dažikliais düfa Vollton- und Abtönfarbe, dedant iki 5%.

Blizgesio laipsnis: matiniai.

Spalva: balta

Pakuotė: 18kg / 25kg

Laikymas: Laikyti vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Minimalus galiojimo laikas 2 metai nuo pagaminimo – žr. žymėjimą ant pakuotės.

This entry was posted in Dispersiniai dažai vidaus darbams, Fasadiniai dažai, Produktai, Struktūriniai tinkai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.