Universal Abbeizer

Universali priemonė lakų bei emalių šalinimui
Paruošta naudojimui, skirta greitam ir kruopščiam įvairių emalių, lakų, ir dažų aliejaus, celiuliozės, sintetinių dervų, asfalto, chlorkaučiuko pagrindu, o taip pat lateksinių ir dispersinių dažų, sintetinių tinkų, klijų bei glaistų likučių, poliuretaninių putų likučių, šalinimui nuo visų galimų paviršių , tokių kaip akmuo, mediena, metalas. Lauko ir vidaus darbams.

Pradeda veikti vos per 2 – 3 minutes!

Savybės: Giliai įsiskverbia į paviršių, dėka tiksotropinių savybių lengvai tepamas ant vertikalių paviršių, nenubėga. Aktyvios formulės dėka didelio sluoksnio storio, o taip pat keliais sluoksniais padengtos emalės ar dažai nuvalomi vieno darbo proceso metu. Naudojant natūraliai medienai, neatsiranda spalvų pokyčių. Prieš naudojant būtina išbandyti nematomoje vietoje dėl suderinamumo su pagrindu! Užteptas Universal Abbeizer sluoksnis neišdžiūsta pakankamai ilgą laiko tarpą, dėl ko jis veikia ypač efektyviai. Tiekiamas jau paruoštas, silpno kvapo, tiksotropinis.

Pagrindas: Turi būti sausas. Būtina nuvalyti ypač užterštas vietas.

Naudojimas: Prieš naudojant būtina išbandyti nematomoje vietoje dėl suderinamumo su pagrindu!  Užtepti pakankamo storio sluoksniu (1 – 3 mm) teptuku, šepečiu, voleliu arba mentele. Įprastinis poveikio laikotarpis  apie 15 – 45 minutės. Kritinėms ypač tvirtoms emalių dangoms gali prireikti panaudoti pakartotinai. Produkto efektyvumas padidėja paviršių uždengus folija ir esant aukštesnei aplinkos temperatūrai. Praėjus įprastiniam poveikio laikui, pabandyti pašalinti dangą glaistykle nedideliame plote. Jei dažai atsisluoksniavo, glaistykle pašalinti ir likusius dažus. Sunkiai prieinamose vietose atsisluoksniavusias medžiagas pašalinti siaura metaline mentele arba nuplauti vandeniu, naudojant šiurkštų šepetį. Dėmesio! Dėka savo efektyvumo Universal Abbeizer gali paveikti skiedikliams jautrius paviršius, todėl tokius paviršius (ypač plastmasę, stiklą ir pan.) rekomenduojama kruopščiai apklijuoti ir uždengti. Nuvalytą paviršių galima padengti pageidaujama danga.

Darbo temperatūra: objekto, paviršiaus ir oro min. +8°C darbo ir džiūvimo metu.

Įrankių valymas: plauti vandeniu iškart po darbo.

Sąnaudos: ~ 300 – 500 ml / 1 m2 vienu kartu. Tikslias sąnaudas gausite išbandę objekte.

Pakuotė: 750 ml / 2,5 L

Laikymas: Sausoje ir vėsioje patalpoje!

This entry was posted in Produktai, Specialūs produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.