Allwetter Dicht

Hermetikas visoms oro sąlygoms
Aukštos kokybės elastingas hermetikas sintetinio kaučiuko pagrindu. Naudojamas tiek plokščių, tiek šlaitinių stogų sandarinimui, o taip pat fasadų deformacinių ir jungiamųjų siūlių sandarinimui. Galima naudoti ant drėgnų paviršių. Ypač gerai sukimba su bituminėm ruloninėm dangom. Naudojamas ir laikinam remontui.

Sąnaudos: 300 ml – apie 12 m’, kai siūlė 5 х 5 mm.

  

Paviršius: Turi būti švarus, sausas, tvirtas, nuriebalintas ir laikantis apkrovą. Naudojant ant sintetinių paviršių, pvz. akrilinė vonia, įgeriančių, porėtų paviršių, gruntuoti Silicon-Primer‘iu. Kai naudojamas ant įgeriančių, porėtų paviršių, prieš naudojant paviršius gruntuoti giluminiu gruntu düfa Premium Tiefgrund LF arba düfa Premium Tiefgrund-Konzentrat. Naudojant ant medienos, betono, gipso ir akytojo betono, pageidautina gruntuoti sukibimą skatinančiu adheziniu gruntu. Metaliniai ir stiklo paviršiai turi būti nuvalyti su alkoholiu, acetonu ar pan. Dėl panaudojimo galimybių įvairovės būtinas bandomasis dengimas.

Turi būti švarus, sausas, tvirtas, nuriebalintas ir laikantis apkrovą. Lygūs paviršiai uždaromis poromis, esant reikalui, turi būti nuvalyti specialiomis valymo priemonėmis, pvz. acetonu ar pan. Po valymo paviršių palikti vėdintis maždaug 10 min.

Naudojimas: Nupjauti tūbelės viršuje virš sriegio esantį antgalį. Užsukti pridedamą tūbelės antgalį ir nupjauti jį 45 ° kampu, kad pagal skersmenį atitiktų norimą siūlės plotį. Siūlės kraštus apklijuoti su dailininkų juosta. Užpildyti hermetiku visą siūlę, nepaliekant tuštumų. Prieš išlyginant kraštus papurkšti vandeniu su muilu ir išlyginant su mentele arba pirštu per 5-10 minučių. Medžiagos likučius pašalinti iš karto. Sutvirtėjusią masę galima pašalinti tik mechaniškai.

Įrankių valymas: Įrankius plauti spiritu, acetonu ar benzinu dar iki hermetikui susirašant. Išdžiūvusio hermetiko likučius pašalinti mechaniškai.

Spalva: bespalvė

Pakuotė: 300 ml

Žaliava: Sintetinis kaučiukas

Sąnaudos: 1 ml/m į 1 mm² (pvz. pildomos siūlės dydis 5mm x 5mm = 25ml/m)

Darbo temperatūra: Nuo +5˚С iki +40˚С

Atsparumas temperatūrai: Nuo -40˚С iki +100˚С

Plėvelės susidarymo laikas: Apie 10 minučių

Tvirtėjimo laikas: Apie 2 mm per 24 val.

Leistina deformacija: Apie 25%

Galiojimo laikas: Uždaroje pakuotėje – 24 mėn., atidarytoje – 7 dienos. Saugoti nuo šalčio.

This entry was posted in Hermetikai, Produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.