Bau Silikon

Neutralus silikoninis hermetikas
Ypač elastinga speciali silikoninė sandarinimo masė, tvirtėjanti neutraliai, deformacinėms ir sandarinimo siūlėms pastato išorėje, tokioms kaip balkonų, terasų, langų , o taip pat prijungimo siūlėms ant metalinių, medinių ar plastmasinių paviršių. Ypač gerai sukimba su daugeliu sintetinių paviršių ir cementinių statybinių medžiagų. Po sukietėjimo atsparus jūros vandeniui, anglies dioksidui, UV- spinduliams. Nenaudoti marmurui, gamtiniam akmeniui ir akvariumams. Metaliniams paviršiams nesukelia korozijos. Be tirpiklių.

Sąnaudos: 300 ml – apie 12 m’, kai siūlė 5 х 5 mm.

  

Paviršius: Turi būti švarus, sausas, tvirtas, nuriebalintas ir laikantis apkrovą. Naudojant ant sintetinių paviršių, pvz. akrilinė vonia, įgeriančių, porėtų paviršių, gruntuoti Silicon-Primer‘iu. Kai naudojamas ant įgeriančių, porėtų paviršių, prieš naudojant paviršius gruntuoti giluminiu gruntu Dufa Premium Tiefgrund LF arba Dufa Premium Tiefgrund-Konzentrat. Naudojant ant medienos, betono, gipso ir akytojo betono, pageidautina gruntuoti sukibimą skatinančiu adheziniu gruntu. Metaliniai ir stiklo paviršiai turi būti nuvalyti su alkoholiu, acetonu ar pan. Dėl panaudojimo galimybių įvairovės būtinas bandomasis dengimas.

Naudojimas: Nupjauti tūbelės viršuje virš sriegio esantį antgalį. Užsukti pridedamą tūbelės antgalį ir nupjauti jį 45 ° kampu, kad pagal skersmenį atitiktų norimą siūlės plotį. Siūlės kraštus apklijuoti su dailininkų juosta. Užpildyti hermetiku visą siūlę, nepaliekant tuštumų. Prieš išlyginant kraštus papurkšti vandeniu su muilu ir išlyginant su mentele arba pirštu per 5-10 minučių. Medžiagos likučius pašalinti iš karto. Sutvirtėjusią masę galima pašalinti tik mechaniškai.

Įrankių valymas: Įrankius plauti spiritu, acetonu ar benzinu dar iki hermetikui susirašant. Išdžiūvusio hermetiko likučius pašalinti mechaniškai.

Spalva: balta, bespalvė

Pakuotė: 300 ml

Žaliava: Silikono polimeras (neutrali tvirtėjimo sistema)

Sąnaudos: 1 ml/m į 1 mm² (pvz. pildomos siūlės dydis 5mm x 5mm = 25ml/m)

Darbo temperatūra: Nuo +5˚С iki +40˚С

Atsparumas temperatūrai: Nuo -40˚С iki +150˚С

Plėvelės susidarymo laikas: Apie 15 minučių

Tvirtėjimo laikas: Apie 2 mm per 24 val.

Leistina deformacija: Apie 25%

Galiojimo laikas: Uždaroje pakuotėje – 24 mėn., atidarytoje – 7 dienos. Saugoti nuo šalčio.

This entry was posted in Hermetikai, Produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.