Decosand

Natūralaus smėlio tinkas lauko ir vidaus darbams
Dekoratyvinė struktūrinė danga mineraliniams vidaus ir fasadiniams paviršiams. Gali būti naudojama kaip baigiamoji danga fasadų šiltinimo sistemose. Susideda iš polimerinio rišiklio ir natūralaus smėlio bei kalkakmenio mišinio. Pasižymi dideliu atsparumu mechaniniam poveikiui, o taip pat ir ultravioletiniams spinduliams. Skirta fasadui, cokoliui bei vidaus patalpų sienų dekoratyvinei apdailai. Atspari atmosferos veiksniams, difuziška, atspari agresyvioms dujoms.

Sąnaudos: Apie 2,8 kg/m(1,2 mm), apie 4,0 kg/m2 (2,0 mm) ir apie 5,0 kg/m2 (2,5 mm).

German_Technology_Logo_shadow_WEB   dufa_premium_logo_web2016prod

• Natūralaus smėlio užpildas
• Ypač didelis atsparumas blukimui
• Pastatų cokoliui, fasadui ir sienoms
• Lauko ir vidaus darbams

Panaudojimas: Dekoratyvinė struktūrinė danga mineraliniams vidaus ir fasadiniams paviršiams. Gali būti naudojama kaip baigiamoji danga fasadų šiltinimo sistemose. Susideda iš polimerinio rišiklio ir natūralaus smėlio bei kalkakmenio mišinio. Pasižymi dideliu atsparumu mechaniniam poveikiui, o taip pat ir ultravioletiniams spinduliams. Skirta fasadui, cokoliui bei vidaus patalpų sienų dekoratyvinei apdailai. Atspari atmosferos veiksniams, difuziška, atspari agresyvioms dujoms.

Pagrindas: Švarus, sausas, lygus ir atsparus tinkas, betonas, gipskartonis arba armuojantis šiltinimo sistemos sluoksnis.

Paruošiamasis sluoksnis: Nugruntuoti gruntu Quarzgrund, nuspalvintu spalva, artima galutinio sluoksnio spalvai.

Dengimas: Prieš dengiant, gerai išmaišyti elektriniu maišytuvu. Tam, kad gauti norimą konsistensiją, galima praskiesti vandeniu iki 1%. Dengimui naudoti nerūdijančio plieno glaistyklę. Minimalus sluoksnio storis 1-2 mm (kai grūdelio dydis 1,2 mm), 2-3 mm (2,0 mm) arba 3-4 mm (2,5 mm). Nepatariama naudoti vienai plokštumai skirtingų gamybos partijų (partijos numeris nurodomas etiketėje) dangų, kadangi naudojamas natūralus užpildas, ir galimi nedideli spalviniai nukrypimai.

Temperatūra ir džiūvimas: Dirbant, medžiagos, oro ir paviršiaus temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +5 °С. Esant normalioms oro sąlygoms (+20 °С temperatūrai ir 65% santykinei oro drėgmei), sluoksnis išdžiūsta maždaug per parą. Žemesnė oro temperatūra ir didesnė oro drėgmė gali džiūvimo laiką pailginti iki savaitės. Džiūvimo metu reikia saugoti paviršių nuo lietaus ir šalčio. Gamintojas negarantuoja paviršiaus atsparumo, jei danga buvo uždėta vėlyvą rudenį, žiemą ar ankstyvą pavasarį. Darbo metu ant paviršiaus negali tiesiogiai patekti saulės spinduliai. Aukštesnė nei +25 °С temperatūra stipriai pagreitina džiūvimo laiką ir įtakoja tolygiam medžiagos padengimui.

Darbo įrankiai: plauti vandeniu iškart po darbo.

Sąnaudos: apie 2,8 kg/m² (1,2 mm), apie 4,0 kg/m² (2,0 mm) ir apie 5,0 kg/m² (2,5 mm). Sumažinus sąnaudas, gaunamas nepakankamas sluoksnio storis. Džiūstant tai gali atsiliepti dangos kokybei ir vaizdui.

Atspalviai: 6 atspalvių, kuriuos rasite segtuve Decosand.

Pakuotė: 8 kg / 25 kg

Laikymas: Vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Minimalus galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės.

This entry was posted in Fasadų šiltinimo sistema, Produktai, Struktūriniai tinkai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.