Acryl-Grund

Gruntas mineraliniams paviršiams, lauko ir vidaus darbams.
Bespalvis giluminis gruntas mineralinių paviršių, tokių kaip tinkas, betonas, plytų mūras, dujų betonas, įgeriamumui sumažinti ir suvienodinti. Ypač tinka gipso kartono, cemento pluošto plokščių, o taip pat senų, kreidinančių paviršių paruošimui prieš dažymą ar tapetų klijavimą. Laidus vandens garams.

Sąnaudos: apie 150 – 200 ml/m2 lygiems paviršiams.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   6procenti-01_WEB2018

Panaudojimas ir savybės: Bespalvis giluminis gruntas mineralinių paviršių, tokių kaip tinkas, betonas, plytų mūras, dujų betonas, įgeriamumui sumažinti ir suvienodinti. Ypač tinka gipso kartono, cemento pluošto plokščių, o taip pat senų, kreidinančių paviršių paruošimui prieš dažymą ar tapetų klijavimą. Laidus vandens garams. Nesudaro kenksmingų garų, todėl gali būti naudojamas patalpose su nepakankama ventiliacija, o taip pat patalpose, kur laikomi ar gaminami maisto produktai.

Pagrindas: Turi būti sausas ir švarus. Senus dažų likučius ir tapetus būtina visiškai pašalinti. Paviršiaus defektus viduje taisyti glaistu düfa Füllstoff innen, fasadų nelygumus – düfa Füllstoff aussen.

Dengimas: Dengti šepečiu, voleliu ar purkštuvu. Naudoti neskiestą. Jei naudojamas purkštuvas, gruntą reikia įtrinti iki pilno paviršiaus prisotinimo. Išdžiūvus neturi susidaryti blizgi plėvelė. Dirbti ne žemesnėje kaip +5°C temperatūroje.

Džiūvimas: Esant +20°С oro temperatūrai ir 65% santykinei oro drėgmei, paviršius gali būti perdažomas po 4 valandų.

Įrankių valymas: plauti vandeniu iškart po darbo.

Spalva: bespalvis

Sausasis likutis: 6%

Dalelės dydis: 0,1 μm

Pakuotė: 1L / 5L / 10L

Sandėliavimas: Vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Minimalus galiojimo laikas 2 metai nuo pagaminimo (žr. markiruotę ant pakuotės).

This entry was posted in Gruntavimo medžiagos, Produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.