Isolier Deckfarbe

Izoliuojantys skiedikliniai dažai vidaus darbams
Izoliuoja dūmų, nikotino, suodžių, vandens, dervų, bitumo ir kt. dėmes. Gali būti perdažomi visais dispersiniais dažais, lakais ar emalėmis. Sudėtyje turi skiediklio.

Sąnaudos: apie 1 x 8 – 10 m2/l

Panaudojimas ir savybės: Izoliuoja dūmų, nikotino, suodžių vandens, dervų, bitumo ir kt. dėmes. Gali būti perdažomi visais dispersiniais dažais, lakais ar emalėmis. Sudėtyje turi skiediklio. Vidaus darbams. Greitai džiūsta. Puikiai dengia ir izoliuoja.

Pagrindas: Turi būti tvirtas, švarus ir sausas.

Naudojimas: Dengti teptuku ar voleliu. Prieš naudojimą gerai išmaišyti. Kad būtų pakankamas ir garantuotas izoliacinis sluoksnis, dažus dengti dviem sluoksniais, neskiedžiant. Antrasis sluoksnis dengiamas skersai pirmajam. Atkreipti dėmesį į paviršiaus nelygumus ir poras.

Džiūvimo laikas: Esant +20°C temperatūrai ir 65% santykinei oro drėgmei, dulkės nekimba po 1 val., perdažyti galima po 6 val. Žemesnė temperatūra ir aukštesnė santykinė oro drėgmė džiūvimo laiką gali pailginti.

Įrankių valymas: plauti nitro skiedikliu iškart po darbo.

Sąnaudos: apie 1 x 8 – 10 m2/l lygiems paviršiams. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte.

Blizgesio laipsnis: matiniai

Spalva: balta

Pakuotė: 375 ml / 750 ml

Laikymas: Sandarioje pakuotėje, sausoje, vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje.

This entry was posted in Emaliniai dažai, Produktai, Specialūs produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.