Isolierfarbe

Aukštos kokybės dispersiniai izoliuojantys dažai vidaus darbams

Gerai dengiantys, balti sienų ir lubų dažai, izoliuojantys nikotino, suodžių ir riebalų dėmes. Taip pat tinka lubų plokštėms dažyti. Puikiai tinka gyvenamosioms patalpoms, kavinėms, virtuvėms, maisto produktų sandėliams, visuomeniniams pastatams ir t.t. Tinka visiems vidaus pagrindams, kaip antai: tinkas, betonas, mūras, šiurkštaus pluošto, popieriniai ir stiklo pluošto tapetai, gipso kartono plokštės, taip pat perdažyti nepažeistus senus dispersinių dažų sluoksnius. Skiedžiami vandeniu.

Sąnaudos: apie 1 x 6 m2/l; Atsparumas šlapiam trynimui: 2. klasė (DIN EN 13300  5 – 20 mikronų per 200 ciklų), dengiamumas 1 klasė (DIN EN 13300)

Panaudojimas ir savybės: Gerai dengiantys, balti sienų ir lubų dažai, izoliuojantys nikotino, suodžių ir riebalų dėmes. Taip pat tinka lubų plokštėms dažyti. Puikiai tinka gyvenamosioms patalpoms, kavinėms, virtuvėms, maisto produktų sandėliams, visuomeniniams pastatams ir t.t. Tinka visiems vidaus pagrindams, kaip antai: tinkas, betonas, mūras, šiurkštaus pluošto, popieriniai ir stiklo pluošto tapetai, gipso kartono plokštės, taip pat perdažyti nepažeistus senus dispersinių dažų sluoksnius. Skiedžiami vandeniu.

Pagrindas: Turi būti tvirtas, švarus, sausas ir tinkamas dažyti. Netvirtus, senus ir atsisluoksniavusius dažų sluoksnius kruopščiai pašalinti. Intensyviai drėgmę įgeriančius ir kreidinančius paviršius apdoroti giluminiu gruntu düfa Premium Tiefgrund LF arba düfa Premium Tiefgrund-konzentrat.

Dengimas: Dengti teptuku, voleliu ar purkštuvu. Dengiant pirmąjį gruntinį dažų sluoksnį rekomenduojama skiesti ne daugiau kaip 5% vandeniu. Baigiamąjį sluoksnį dengti neskiestais dažais. Dirbti ne žemesnėje kaip +5оC temperatūroje.

Džiūvimas: Esant +20оС temperatūrai ir 65% santykinei oro drėgmei, sekantį sluoksnį galima dengti po 4 valandų.

Įrankių valymas: plauti vandeniu iškart po darbo.

Sąnaudos: apie 1 x 6m2/l arba 160 ml/m2 vienam sluoksniui ant lygių paviršių. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte.

Spalvinimas: Spalvinimo mašina sistemoje düfa MIX arba koncentruotais da=ikliais  düfa Vollton- und Abtönfarbe, pilant ne daugiau kaip 3%. Nuspalvinus gali atsirasti nukrypimų nuo techninių parametrų.

Blizgesio laipsnis: giliai matiniai

Spalva: balta

Pakuotė: 2.5L / 12,5L

Laikymas: Nepradarytoje pakuotėje, vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje. Galiojimas min. 2 metai nuo pagaminimo (žr. markiruotę ant pakuotės).

This entry was posted in Dispersiniai dažai vidaus darbams, Produktai, Specialūs produktai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.