Schwimmbeckenfarbe

Dažai baseinams
Pusiau matinė, skysta polimerinė danga chlorkaučiuko pagrindu mineraliniams paviršiams. Idealiai tinka betoniniams baseinams ir dekoratyviniams tvenkiniams. Puikiai sukimba su betonu ir plienu.

Sąnaudos: apie 1 x 10m2/L

Panaudojimas ir savybės: Pusiau matinė, skysta polimerinė danga chlorkaučiuko pagrindu mineraliniams paviršiams. Idealiai tinka betoniniams baseinams ir dekoratyviniams tvenkiniams. Puikiai sukimba su betonu ir plienu.

• Atsparūs ozonuotam ir chloruotam vandeniui • Atsparūs baseinų valymo priemonėms • Atsparūs vandeniui ir elastingi • Ekonomiški naudojant • Nekenkia ekologijai

Pagrindas: Paviršius turi būti švarus, sausas, tvirtas, ant jo neturi būti riebalų, alyvos ar kitų medžiagų, mažinančių sukibimą, likučių. Naujus betoninius paviršius dengti ne anksčiau, kaip po penkių savaičių.

Dengimas: Prieš naudojimą kruopščiai išmaišyti. Dengti teptuku ar voleliu. Gruntinį sluoksnį skiesti nitroskiedikliu iki 10%. Galutinį sluoksnį dengti neskiestais dažais. Minimali darbo temperatūra +5C. Nedažyti esant tiesioginiam saulės apšvietimui!

Džiūvimo laikas: Prie +20оC temperatūros ir 65% santykinės oro drėgmės dulkės nelimpa po maždaug 30 min., pilnai išdžiūsta ir dengti sekantį sluoksnį galima maždaug po 12 valandų. Žemesnė temperatūra ir aukštesnė santykinė oro drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Baseiną užpildyti ne anksčiau, kaip po 10 nelietingų dienų. Jei bus leidžiamos žuvys, baseiną po vienos paros ištuštinti ir užpildyti šviežiu vandeniu.

Įrankių valymas: Įrankius plauti nito skiedikliu iškart po darbo.

Sąnaudos: apie 1 x 10m2 lygiems sluoksniams. Tikslias sąnaudas gausite padengę bandomąjį plotą objekte.

Blizgesio laipsnis: pusiau matiniai

Spalva: Jūros žalia; okeano mėlyna

Pakuotė: 750 ml / 2.5 L

Laikymas: Gerai uždarytoje pakuotėje, vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje.

This entry was posted in Emaliniai dažai. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.