Teak Holz-Öl

Ekspres – alyva mediniams  paviršiams “Tikas”
Aukštos kokybės apsauginė alyva kietų ir minkštų medienos rūšių, tokių kaip eukaliptas, ąžuolas, bangkirai, raudonmedis, meranti, tikas, eglė ir pan. paviršiams apdoroti, impregnuoti, apsaugoti, spalvai atkurti. Puikia tinka mediniams sodo baldams, pavėsinėms, tvoroms, grotelėms ir t.t. Išryškina medienos atspalvį ir tekstūrą.

Sąnaudos: apie 8-12 m2/l. Sąnaudos labai priklauso nuo naudojamos medienos rūšies ir jos gebėjimo įgerti. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte.

Teakholzoel_WEB2020

Panaudojimas ir savybės: Aukštos kokybės apsauginė alyva kietų ir minkštų medienos rūšių, tokių kaip eukaliptas, ąžuolas, bangkirai, raudonmedis, meranti, tikas, eglė ir pan. paviršiams apdoroti, impregnuoti, apsaugoti, spalvai atkurti. Puikia tinka mediniams sodo baldams, pavėsinėms, tvoroms, grotelėms ir t.t. Išryškina medienos atspalvį ir tekstūrą. Lauko ir vidaus darbams. Giliai įsigeria į medienos paviršių, tiksotropinė, padidina paviršiaus atsparumą atmosferos poveikiui, UV-spinduliams, sustabdo medienos džiūvimą, nusidėvėjimą, įtrūkių atsiradimą ir pilkėjimą, pagerina vandens atstūmimą, lengvai ir greitai naudojama.

Pagrindas: Turi būti švarus, sausas, nuriebalintas, be skiriamųjų substancijų (medienos dervas ar sakus pašalinti) ir turėti gebėjimą įgerti. Likutinė drėgmė spygliuočių medienoje neturi viršyti 15%, o lapuočių – 18%. Papilkėjusią medieną, grybelį, pelėsį ir žalėsius pašalinti. Senas dangas, ant medienos paviršiaus suformavusias plėvelę, kruopščiai pašalinti. Mėlio pažeistas medienos vietas apdoroti gruntu düfa Holzschutzgrund.

Naudojimas: Prieš naudojimą kruopščiai išmaišyti. Dengti teptuku (rekomenduojamas sintetinių ir natūralių šerių mišinys) arba audiniu medienos pluošto kryptimi. Kad paviršius tolygiai įgertų ir būtų vienodai prisotintas, rekomenduojama dirbti metodu “šlapiu į šlapią”. Užtepus pirminį sluoksnį, leisti api 10 min. įsigerti. Po to blizgančias vietas tolygiai paskirstyti po paviršių, o sausas vietas papildomai padengti alyva. Po sekančių 10 min. blizgančius alyvos likučius pašalinti teptuku ar sausu audiniu. Procesą kartoti iki pilno medienos prisotinimo. Dažomo paviršiaus ir oro temperatūra min. +5оС dažymo ir džiūvimo metu. Nedažyti prie tiesioginių saulės spindulių ir esant aukštesnei kaip +25оС temperatūrai.

Džiūvimo laikas: Prie +20оС temperatūros ir 60% santykinės oro drėgmės sekantį sluoksnį galima dengti maždaug po 10 minučių, paviršius nelimpa maždaug po 1 valandos. Pilna eksploatacinė ir mechaninė apkrova galima maždaug po 48 valandų. Žemesnė temperatūra ir didesnė santykinė oro drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką.

Įrankių valymas: Plauti vandeniu su ploviklio priedais iškart po darbo.

Sąnaudos: apie 8-12 m2/l. Sąnaudos labai priklauso nuo naudojamos medienos rūšies ir jos gebėjimo įgerti. Tikslias sąnaudas gausite atlikę bandomąjį dažymą objekte.

Blizgesio laipsnis: Šilko blizgesio

Spalva: tikas

Pakuotė: 750 ml

Laikymas: Vėsioje, apsaugotoje nuo šalčio patalpoje.

This entry was posted in Medžio dažyvės. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.